PRZYGOTUJ SIĘ DO DEPILACJI – ZRÓB TO DOBRZE

Dobry efekt depilacji woskiem zależy też od Ciebie ! Jak się prawidłowo przygotować do zabiegu ?

WŁOSY

Muszą mieć długość od 0,5 do 1 cm !

To bardzo ważne, bo wosk nie złapie zbyt krótkich włosków. Im dłuższe zapuścisz, tym lepiej. Podpowiemy Ci, że włos osiąga taką długość po okołu 2 tygodniach zapuszczania.

SKÓRA

Stan naskórka ma również wpływ na zabieg depilacji włoskiem. Im bardziej nawilżona skóra (a co za tym idzie zdrowsze i nie przesuszone włosy), tym depilacja woskiem jest skuteczniejsza i bezpieczniejsza.

Pamiętaj jedynie, aby nie stosować tłustych kremów bezpośrednio przed zabiegiem.

To jest ważne ! Dzień przed wizytą, dla lepszego efektu depilacji woskiem, zalecamy wyszczotkowanie ciała na sucho szczotką TAMPICO lub zrobienie peelingu. To uniesie delikatnie włoski i będą wtedy łatwiejsze do usunięcia.

Łatwizna, prawda ? ? Hehe, dobrze wiemy, że zapuszczanie włosów to nauka cierpliwości, ale… bardzo, bardzo, bardzo gładka skóra Ci to na pewno wynagrodzi ?

I jeszcze drobna uwaga !

Dla Twojego bezpieczeństwa, kosmetyczka może odmówić depilacji woskiem, jeśli Twoja skóra jest podrażniona, są na niej widoczne rany i różnego rodzaju zmiany, a także żylaki.

Ściskamy !

To także warto przeczytać przed Twoją pierwszą wizytą u nas: https://waxcenter.pl/nie-boj-sie-pierwszej-depilacji-woskiem/

A na depilację woskiem zapiszesz się online TUTAJ