9 lat Wax Center w zaskakujących liczbach 🙂

To już 9 pięknych lat, od kiedy depilujemy kobiety we Wrocławiu. Czasami sama jestem zdziwiona, jak odpalamy statystyki w naszym systemie do obsługi Klientów i widzimy wprawiające nas w osłupienie liczby.

Postanowiłam Wam o tym opowiedzieć, bo niektóre z nich są naprawdę ciekawe.
Zacznijmy od tych największych.

MILIONY – tyle włosów wyrwałyśmy w ciągu 9 lat 🙂 Jak się pewnie domyślacie, policzenie tego dokładnie może być niemożliwe, ale już średnio dokładnie tak. Dlatego wiemy, że wydepilowałyśmy miliony włosów. To pewnik 🙂

54 tysiące – tyle godzin przepracowałyśmy przez 9 lat depilując. Niesamowite. Jedna, jedyna usługa, depilacja woskiem. To trudny do wyobrażenia ogrom czasu.

41 tysięcy – tyle razy w ciągu 9 lat wydepilowałyśmy bikini brazylijskie, czyli najpopularniejszy rodzaj depilacji bikini. Brazyliana to od lat ulubiona depilacja naszych Klientek,

958 – tyle mężczyzn wydepilowało się u nas przez 9 lat. To niedużo, w porównaniu do kobiet, ale uważamy, że to spory sukces w naszym tradycyjnym, patriarchalnym społeczeństwie, gdzie facetowi „nie wypada” nie mieć włosów, bo to przecież takie niemęskie. Wiele z tych 958 Panów jest naszymi stałymi Klientami od lat.

47 – tyle kosmetyczek „przewinęło się” przez nasze salony w ciągu 9 lat pracy. 47 cudownych kobiet, różnych osobowości, z których każda coś wniosła do naszej firmy (choć zdarzało się, że i wyniosła).

5 – tyle razy w ciągu 9 lat wydepilowałyśmy naszym Klientkom czoło. To najmniej popularna część ciała w naszych salonach, bo kobiety w Polsce raczej nie mają w tym miejscu włosów. Wśród tych 5 Klientek, tylko 2 były Polkami.

0 – tyle razy żałowałam, że 9 lat temu otworzyłam ten biznes 🙂

Jestem dumna z jakości naszych usług i z zaufania naszych Klientek i Klientów. Bywały trudne momenty, bywały wspaniałe – jak to w życiu. Raz z góry, raz pod górę.
Ale dobra energia, którą codziennie dostajemy od naszych zadowolonych Klientek jest po prostu nieoceniona.

Ściskam,

Ewelina