Toll Free:

WROCŁAWIANKI MASOWO SIĘ DEPILUJĄ

Schyłek lata to dla nas czas podsumowań. Letni okres, szczyt sezonu w depilacji woskiem, powoli się kończy, a my przecieramy oczy ze zdumienia widząc jak bardzo wrocławianki rozkochały się w depilowaniu ciała woskiem.

Rok 2019 jest dla nas wyjątkowy, bo od lutego mamy aż 4 lokalizacje we Wrocławiu, co mocno przekłada się na ilości Klientek, które do nas przychodzą. Do końca sierpnia wykonałyśmy ponad 11 000 zabiegów depilacji i powitałyśmy w naszych progach 2500 zupełnie nowych Klientek !

Kiedy w 2013 roku otwierałyśmy nasz 1 salon we Wrocławiu, świadomość dotycząca zabiegu depilacji woskiem wśród wrocławianek była bardzo niska. Większość Klientek, które udało nam się pozyskać na początku działalności to były Panie, które przychodziły na zabieg depilacji woskiem po raz pierwszy w życiu. W pierwszym miesiącu działalności wydepilowałyśmy zaledwie 40 Klientek. Ależ wydawało nam się to wtedy ogromną liczbą !

Jak to wszystko się rozwijało i co wrocławianki depilują najczęściej ?

W kwietniu 2017 roku ruszył nasz drugi salon. Zdecydowałyśmy się na lokalizację w Arkadach Wrocławskich, na mały, ale świetnie położony lokal. Klientki bardzo szybko go pokochały i pomimo, że Arkady Wrocławskie nie należą do najchętniej w tej chwili odwiedzanych galerii we Wrocławiu, a co poniektórzy wróżą im rychły upadek (co jest wierutną plotką – wiemy z dobrego źródła), to nasz salon świetnie tam sobie radzi a w okresie letnim przeżywa prawdziwe oblężenie.

Idąc za ciosem, w sierpniu 2018 otworzyłyśmy trzeci salon – na wrocławskim południu, przy ulicy Zwycięskiej. To świetna opcja dla licznych, młodych mieszkanek Ołtaszyna, które nie muszą pchać się do centrum, aby wykonać depilację i mogą ją zrobić dosłownie pod nosem.

I w końcu czas na salon w największej i najchętniej odwiedzanej wrocławskiej galerii – Magnolia Park. Czekałyśmy, aż zwolni się tam lokal ponad dwa lata ! W końcu ruszyłyśmy w lutym 2019 roku 🙂

A jakie części ciała depilujemy Wam najczęściej ? Od lat jest to depilacja bikini a ściślej – depilacja brazylijska czyli całościowa depilacji bikini. Dzięki stosowaniu metody bezpaskowej (cudowny wosk twardy) depilacja tak delikatnego miejsca jak bikini jest super komfortowa. A wiemy, że to dla naszych Klientek liczy się najbardziej: profesjonalna obsługa i komfort podczas zabiegu.

A co jest na drugim miejscu po bikini ? Jak myślicie ? Oczywiście NOGI ! Ach, jakie to cudowne zapomnieć o udręce ciągłego golenia !

Mamy nadzieję, że i Ty zaznałaś/eś luksusu gładkiego, wydepilowanego woskiem ciała. Jeśli to wciąż przed Tobą, odwiedź nas koniecznie ! Do wyboru 4 salony we Wrocławiu 🙂

REZERWUJĘ DEPILACJĘ ONLINE

Wciąż niezdecydowana ? Daj się przekonać naszej właścicielce i założycielce >>> DEPILACJA WOSKIEM DLA NIEZDECYDOWANYCH (film na You Tube)

You May Also Like