Toll Free:

STUDENTKA, MAMA I BUSINESSWOMAN OPOWIADAJĄ DLACZEGO SIĘ DEPILUJĄ

Zapytałyśmy nasze trzy Klientki, studentkę anglistyki, mamę trójki małych dzieci oraz businesswoman prowadzącą dużą firmę, po co im depilacja woskiem, dlaczego regularnie się depilują i skąd biorą na to czas ? Jesteście ciekawe ich odpowiedzi ?


Malwina, studentka z Wrocławia, 21 lat

Depilację woskiem odkryłam przypadkiem. Jak większość dziewczyn, regularnie, w zasadzie codziennie, usuwałam zbędne włoski za pomocą maszynki do golenia. Któregoś razu, siedziałyśmy na przerwie na uczelni z grupą koleżanek i jedna z nich opowiadała o swoim pierwszym zabiegu woskiem: że się bała, że wytrzymała depilację bikini i teraz jest dumna, bo jest mega gładka i że zabieg wcale nie był taki straszny. „Hmmmm…” – pomyślałam – „może i ja spróbuję ?”. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że tak można. Wiedziałam, że laser usuwa włoski, ale nie zdawałam sobie sprawy, że teraz istnieją salony wyspecjalizowane tylko w wosku, że robi się to szybko i niedrogo. Nie sądziłam, że nagle porzucę golenie i będę extra gładka. Oczywiście uzależniłam się po pierwszej wizycie. Fakt, trochę jest zachodu z zapuszczaniem, ale już wolę się chwilę przemęczyć, za to mieć świetne efekty. Waxing – i love you ! 😉

Ania, mama 3 dzieci, 31 lat

Dla mnie woskowanie to jedyne rozwiązanie na kompletny, notoryczny bark czasu. Gdyby nie wosk non stop chodziłabym z krzakami, bo nie mam szans codziennie się golić. Opieka nad trójką małych dzieci to więcej niż etat .
Oczywiście wizyta wymaga dobrej organizacji, muszę mieć wtedy min. 2 h wolne, bo przecież nie zabiorę małego do salonu. Ale jak już idę, to robię wszystko, hurtowo. Od twarzy, po palce u stóp (mam nadzieję, że nie jestem jedyną kobietą, która ma włosy na palcach u stóp 😉 ). I na miesiąc mam spokój. Robię to regularnie od prawie 1,5 roku i widzę też efekty: włosów jest mniej no i skóra się już na tyle przyzwyczaiła, że zabiegi trwają coraz krócej. Pozdrawiam mamy 3 dzieci 🙂


Wioleta, właścicielka dużej firmy, 39 lat

Jak każda kobieta w dzisiejszych czasach, cenię sobie miejsca, w których naprawdę profesjonalnie i szybko mogę wykonać potrzebne mi zabiegi. Na depilację woskiem zdecydowałam się z wygody i z czystego pragmatyzmu. Skoro efekty wystarczają na dużo dłużej niż ogolenie się żyletką, wybór nasuwa się sam. Mam na tyle jasne włosy, że nie mam szans na skuteczną depilację laserową, więc wosk jest rozwiązaniem idealnym. Choć przyznaję, okres zapuszczania do kolejnej depilacji jest dla mnie trudny, bo mam świadomość, że nie jestem wtedy odpowiednio zadbana. Na szczęście mam cienkie i jasne włosy, więc nie muszę bardzo długo zapuszczać. Nie widać ich też mocno na ciele. Bardzo cenię sobie również, że zabiegi są zawsze na czas. Mój grafik wypełniony jest po brzegi, więc czekanie w kolejce lub opóźnienie zabiegu nie wchodzi w grę, bo może mi zdezorganizować cały dzień.

JEŚLI I TY CHCESZ POZNAĆ ZALETY ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE TUTAJ >>>
CHCĘ BYĆ GŁADKA – REZERWUJĘ ZABIEG ONLINE

You May Also Like