Toll Free:

JAKI RODZAJ WOSKU BĘDZIE NAJLEPSZY DLA CIEBIE ?

Czym się różni wosk miękki od wosku twardego ? Czyli inaczej – czym się różni depilacja paskowa od bezpaskowej ? Czy dla Twojej skóry przeznaczone są obydwa rodzaje wosku ? Który z nich wybrać ? Którą część ciała wydepilować woskiem miękkim a którą woskiem twardym ?

W naszym cenniku widnieją dwie kolumny: ceny podane dla depilacji woskiem miękkim i depilacji woskiem twardym. Dlatego najczęściej zadawane przez Was pytanie to: czym te dwie depilacje się między sobą różnią ?

WOSK MIĘKKI (DEPILACJA PASKOWA)
Klasyczny, najpopularniejszy wosk. Po rozprowadzeniu go na skórze, przykładamy do niego flizelinowe bądź bawełniane paski, dociskamy je do skóry i szybkim, energicznym ruchem odrywamy wosk od skóry. Do wyrywania włosków używamy pasków dlatego depilacja ta zwana jest paskową.

Dla kogo ? Dla tych z Was, które depilują się już od jakiegoś czasu, nie mają wrażliwej skóry a ich owłosienie nie jest mocne i bardzo bujne. Tym woskiem depilujemy mniej wrażliwe części ciała, np. nogi, ręce, plecy, pośladki. Wykonujemy nim także bardziej wrażliwe strefy, takie jak bikini i pachy, jednak tylko u Klientek, które dzięki wcześniejszym depilacjom mają już mocno przerzedzone włoski. Jakie są zalety depilacji paskowej ? Jest ona bardzo szybka i dokładna, a także tańsza od wosku twardego.

WOSK TWARDY (DEPILACJA BEZPASKOWA)
To innowacyjny, bezbolesny wosk, który po rozprowadzeniu na skórze, zastyga na niej, tworząc plasterek. Włoski wyrywane są dużo subtelniej, ponieważ ten rodzaj wosku nie przykleja się do skóry, tylko wtapia we włoski, stąd odczucia bólowe są dużo mniejsze, a podrażnienie po depilacji znikome. Do tej depilacji nie używamy pasków, stąd nazywana jest depilacja bezpaskową.

Dla kogo ? Dla Klientek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z depilacją, dla Pań które mają bardzo bujne owłosienie lub bardzo wrażliwą skórę. Nie depilujemy tym rodzajem wosku wszystkich części ciała – w naszym cenniku możecie zauważyć, że przy niektórych częściach ciała nie ma ceny na wosk twardy. To dlatego, że niektóre z nich nie wymagają depilacji bezpaskowej – jest tak np. w przypadku nóg. Nie jest to na tyle wrażliwy obszar, aby depilować go woskiem twardym. Poza tym, taka depilacja trwała by bardzo długo, bo jest to duży obszar do depilacji, a po każdym rozprowadzeniu wosku, musimy czekać aż on zastygnie i będziemy w stanie go oderwać.

AUTORSKA METODA DEPILACJI

Jaki rodzaj wosku będzie najlepszy dla Twoich włosków ? Jeśli macie takie wątpliwości przed wizytą u nas, nie martwcie się. Kosmetyczka przed zabiegiem ogląda Wasze włoski i doradza najbardziej bezbolesne i skuteczne dla Was rozwiązanie. Podczas kilku lat naszej pracy opracowałyśmy własną, autorską metodę depilacji i wiemy, że włoski każdej z Was są inne. Dlatego jeśli zajdzie taka potrzeba, podczas jednego zabiegu używamy czasem obydwu rodzajów wosku. Naszym priorytetem jest, aby depilacja była jak najbardziej efektywna, zabieg komfortowy, a podrażnienie minimalne. Dlatego bez względu na to jakim rodzajem wosku Wasza depilacja zostanie wykonana – na pewno wyjdziecie od nas bez włosków i z uśmiechem na twarzy 🙂

Do zobaczenia 🙂

Chcesz zobaczyć jak dokładnie wygląda depilacja w naszych salonach ? Obejrzyj video poniżej:
Jak wygląda depilacja woskiem w salonach Wax Center ? (video na You Tube)

Do naszych salonów możesz zapisać się samodzielnie. Kliknij poniżej:
CHCĘ ZAREZERWOWAĆ WIZYTĘ ONLINE

You May Also Like