Toll Free:

Nasza historia

 

Witaj ! Mam na imię Ewelina, jestem twórcą i właścicielką salonów depilacji woskiem Wax Center. Istniejemy na rynku od maja 2013 roku. Byliśmy pierwszym studiem kosmetycznym we Wrocławiu, które zajmowało się tylko i wyłącznie depilacją woskiem. 

Jak wpadłam na pomysł, aby otworzyć studio wyspecjalizowane tylko w jednej usłudze kosmetycznej ? Kilka lat temu wybrałam się na depilację bikini do tradycyjnego gabinetu kosmetycznego. Było to bardzo nieprzyjemne i bardzo bolesne doświadczenie, które na długo zraziło mnie do depilacji woskiem. Kilka miesięcy później, intensywnie szukając pomysłu na założenie własnego biznesu, wpadłam na pomysł, aby stworzyć miejsce, które dostarczy Wam, kobietom we Wrocławiu, najwyższej jakości, super profesjonalną usługę depilacji ciała woskiem. Miejsce, w którym będziecie miały pewność, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo, przez doświadczoną kosmetyczkę, w sposób higieniczny i możliwie bezbolesny. Mając świadomość, że tego typu miejsca z powodzeniem funkcjonują już za granicą, postanowiłam wybróbować koncept wyspecjalizowanego salonu kosmetycznego również na naszym rodzimym rynku. Udało się, choć początki były trudne, bo musiałyśmy walczyć z mocno zakorzenionym u nas stereotypem bardzo bolesnej depilacji woskiem. Dziś już świadomość jest większa, coraz więcej Klientek zdaje sobie sprawę, że depilacja może być przyjemna. 

Z wykształcenia jestem menadżerką z dyplomem MBA i na co dzień zarządzam salonami – przede wszystkim jednak jestem praktykiem. Wydepilowałam tysiące Klientek – Wasza skóra i Wasze włoski nie mają przede mną tajemnic. Osobiście szkolę wszystkie kosmetyczki pracujące w Wax Center i codziennie pracuję nad tym, aby jakość naszych usług i naszej obsługi Klienta była na najwyższym, możliwym poziomie.  

Co nas wyróżnia ? Mamy świetnie wyszkolony zespół kosmetyczek/specjalistek w depilacji oraz ogromne doświadczenie. Depilujemy tylko szpatułkami, co jest bardziej higieniczne niż anachroniczna metoda depilacji rolką. Używamy innowacyjnego wosku twardego - to dzięki niemu depilacja jest prawie bezbolesna. A przede wszystkim zawsze wiemy co robimy, bo codziennie usuwamy tysiące włosków. Za co pokochały nas Klientki i dlaczego tak chętnie nas odwiedzają ? Za to, że codziennie z uśmiechem na twarzy staramy się, aby Wasza skóra była super gładka, Wasze niechciane włosy się przerzedzały a każda, kolejna depilacja u nas była czystą przyjemnością. Bo depilacja woskiem to komfort i luksus na każdą kieszeń. Zapraszam do naszych salonów : )