Toll Free:

JAKI RODZAJ DEPILACJI BIKINI POWINNAŚ WYBRAĆ ?

Brazylijska, francuska, klasyczna … Jeśli jesteś początkującą chętną do usunięcia swojego „boberka”( 😉 😉 😉 ) za pomocą wosku, te nazwy mogą wprowadzić Cię w lekką konsternację. Dlatego spieszymy z wyjaśnieniem, co dokładnie się za nimi kryje, jaki obszar jest depilowany a jaki omijany, jakim woskiem najlepiej wykonać każdy rodzaj i co powinnaś Ty dla siebie wybrać.

Nie jest żadną tajemnicą, że absolutnym hitem wśród naszych Klientek jest brazyliana, czyli depilacja całościowa bikini, bo wybiera ją prawie 90 % naszych Klientek, ale french i classic też mają swoje amatorki.

 

BIKINI CLASSIC

Najpłytszy rodzaj depilacji bikini, ponieważ włosy depilowane są tylko z pachwin, do linii majtek.

Wszystkie włoski, które znajdują się pod majtkami, zostają na swoim miejscu. To najrzadziej robiony przez nas rodzaj depilacji bikini.

Wybierany najczęściej przez starsze Panie, którym nie przeszkadza boberek, ale nie chcą, aby włosy wystawały im poza bieliznĘ np. na plaży lub basenie. Takiego wyboru dokonują także dziewczyny, które przychodzą na pierwszy zabieg depilacji bikini w życiu, są nieśmiałe i nie mają odwagi od razu rzucać się na głęboką wodę i trzaskać brazylianę. To całkiem rozsądne, bo jeśli masz bardzo wrażliwą skórę, metoda małych kroczków będzie dobrym rozwiązaniem. Choć my zawsze namawiamy, aby spróbować chociaż frencha, bo jak już się zapuściło „futerko”, to szkoda robić tylko pachwiny… Ale wybór oczywiście należy do Was.

 

BIKINI FRENCH

Idziemy odrobinę głębiej i depilujemy:

  • wzgórek łonowy (pozostawiając jedynie cienki pasek w jego środkowej części),
  • wargi sromowe od zewnątrz,
  • pachwiny
  • obszar między pośladkami (szparę pośladkową).

Najgęściej owłosiony, a zarazem najbardziej wrażliwy obszar czyli wargi sromowe i środek wzgórka łonowego pozostaje niewydepilowany.

Kto robi depilację francuską ? Najczęściej osoby, które przychodzą do nas na swoją pierwszą depilację bikini i nie mają odwagi za pierwszym razem wydepilować całego bikini. Ale z naszego doświadczenia wynika, że następna wizyta to już jest zwykle brazyliana, więc może… skusić się na nią od razu ? 🙂

 

BIKINI BRAZILIAN

Królowa depilacji woskiem, Wasza ulubienica, absolutnie uzależniająca – nieśmiertelna BRAZYLIANA. Kochacie ją miłością bezwarunkową, a my wykonujemy ją dziesiątki razy dziennie (dzięki temu nasza wprawa nie ma sobie równych) 🙂

Jakie obszary pozbawiamy włosków ?

  • pachwiny,
  • cały wzgórek łonowy,
  • wargi sromowe,
  • szparę pośladkową.

Wychodzicie od nas totalnie bez włosów, z gładkim bikini i zawsze wracacie po kolejne, bo gładkość nie ma sobie równych a dotychczasowe, codzienne golenie maszynką wydaje Wam się teraz słabym żartem i wielką pomyłką. Bo jak raz spróbuje się wygody, komfortu i gładkości, które daje wydepilowane woskiem bikini, to już więcej nie wraca się do maszynki do golenia 🙂

 

P.S. Do wszystkich rodzajów depilacji bikini przygotowujecie się w ten sam sposób: zapuszczacie włoski do długości od 0,5 do 1 cm, a jeśli to Wasza pierwsza depilacja woskiem w życiu, najlepiej do długości 1 cm.

Jak dokładnie przygotować się do depilacji woskiem ? Obejrzyj video poniżej:
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DEPILACJI WOSKIEM ? (film na YouTube)

Chcesz się do nas umówić ? Zapisz się samodzielnie przez system rezerwacji tutaj:
CHCĘ ZAREZERWOWAĆ WIZYTĘ ONLINE

You May Also Like