Toll Free:

Jak depilujemy

W naszym salonie możemy wykonać Ci depilację na dwa sposoby.
Stosujemy DWA RODZAJE WOSKU:

Bezbolesna depilacja woskiem twardym

tzw. bezpaskowa

Ten rodzaj wosku przeznaczony jest do wrażliwych miejsc takich jak bikini, pachy, twarz a także dla bardzo wrażliwej skóry. Depilacja nim jest niezwykle łagodna, podrażnienie po zabiegu niewielkie a odczucia bólowe zminimalizowane.

Klasyczna depilacja paskowa

naszym azulenowym woskiem miękkim.

Ten rodzaj depilacji przeznaczony jest do miejsc mniej wrażliwych takich jak nogi, ręce, plecy. Depilacja nim jest bardzo dokładna i bardzo skuteczna.


DEPILACJA TYLKO ZA POMOCĄ JEDNORAZOWYCH SZPATUŁEK

W naszym salonie nie używamy wosku w rolkach – każda depilacja wykonywana jest za pomocą drewnianych szpatułek. Ta metoda jest najbardziej higieniczna a zabieg komfortowy.

CHRONIMY TWOJĄ SKÓRĘ TALKIEM

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są w profesjonalny sposób, tak aby podrażnienie po zabiegu było jak najmniejsze. Dlatego zawsze, przed każdą depilacją posypujemy skórę talkiem – chroni to naskórek przed zbędnym podrażnieniem, a depilacja jest mniej bolesna.

UŻYWAMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓWI KOSMETYKÓW DO DEPILACJI

Zależy nam na tym, aby Twoja skóra została potraktowana z należną jej troską. Dlatego używamy najlepszych, markowych wosków, a nasze kosmetyki po depilacji cudownie nawilżają i błyskawicznie regenerują podrażniony po zabiegu naskórek.