Toll Free:

JA TO NAPRAWDĘ KOCHAM !

Gdy otwierałam pierwszy salon Wax Center, depilacja woskiem była zabiegiem, który lubiłam. Już parę lat wcześniej odkryłam jej zalety, więc doskonale wiedziałam jakie korzyści przyniesie także moim potencjalnym, przyszłym Klientkom.

Dziś, kiedy salonów jest więcej, a marka Wax Center jest rozpoznawalna we Wrocławiu, kiedy opowiadam na prawo i lewo o jej zaletach, czasem jestem posądzana o brak obiektywizmu i nieszczerość. Skoro zarabiam na depilowaniu, zapewne wychwalam swoje salony pod niebiosa wyłącznie dla pieniędzy ! I wiecie co ? Mam to gdzieś ! Bo ja naprawdę ubóstwiam depilację woskiem. Uwielbiam chodzić na zabiegi. Kocham tę gładką, cudowną, nawilżoną skórę, którą się cieszę zaraz po zabiegu. To takie przyjemne doznanie, kiedy Ty sobie leżysz, a ktoś się zajmuje Twoim ciałem, dodając Ci powabu i gładkości … W dodatku, kosmetyczki w Wax Center robią to, według mnie, najlepiej na świecie !

A najbardziej kocham robić to… przed wakacjami ! Dzisiaj, miłośniczka depilacji i gładkiej skóry we własnej osobie, opowie Ci o bardziej nieoczywistych zaletach depilacji woskiem i za co tak bardzo kocham ten zabieg.

1) WAKACJE

Wyobraź sobie, że za tydzień lecisz/jedziesz na wakacje. Znacie to przyjemne „reise fieber” ? Bieganie po sklepach na ostatnią chwilę ? Oj, jak łatwo się wtedy wydaje pieniądze… A to może nowy strój kąpielowy ? Kapelusik ? Torba plażowa ? Nowa kiecka też się przyda… Och, jak ja to uwielbiam ! Przygotowania są najfajniejsze. Cały rok rozsądku, który zupełnie zatracam parę dni przed wakacjami. Od wielu lat nieodłącznym elementem przygotowań jest też oczywiście woskowanie. Dwa dni przed wyjazdem, zapuszczona we wszystkich możliwych miejscach, kładę się na fotelu i poddaje „odkłaczaniu” (to sformułowanie wymyśliła jedna nasza Klientka 😉 ). A ładniej mówiąc, totalnemu wygładzaniu. NIE WYOBRAŻAM SOBIE URLOPU Z MASZYNKĄ DO GOLENIA ! Bo wakacje są od odpoczywania, a nie pilnowania czy na pewno zabrałam żyletkę i od golenia się przy każdej kąpieli.

2) A CO POZA WAKACJAMI ?

Jako prawdziwa fanka wygładzania się woskiem, na zabiegi chodzę przez cały rok. Ale nie potrafię się zebrać i zapuścić wszystkiego na raz, więc przy każdej wizycie w którymś salonie, za każdym razem depiluje coś innego. A to wąsik, a to bikini, a to brwi, a to pachy czy nogi. Wszędzie tam gdzie rosną włoski – lecimy z woskiem. I uważam, że te zabiegi nie dają jedynie efektów w postaci braku włosów. To też takie przyjemne i potrzebne poczucie, że zrobiłam coś dla siebie. Czuję się lekka, piękna i baaardzo zadbana ! Czego i Wam życzę. Róbcie coś dla siebie, bądźcie dla siebie dobre i dbajcie o siebie. WY jesteście ważne, a drobne przyjemności są esencją życia 🙂 Pod warunkiem, że sprawia Wam to przyjemność i jest to coś, co lubicie. A jeśli tak jest – nie zastanawiajcie się ani chwili. Życie tak szybko przecież ucieka !

Uściski,
Ewelina

CHCESZ WYBRÓBOWAĆ DEPILACJĘ W NASZYCH SALONACH ? ZAPISZ SIĘ ONLINE, TAK JAK ROBI TO JUŻ 90% NASZYCH KLIENTEK:
REZERWUJĘ WIZYTĘ ONLINE (kliknij)

MOŻESZ TEŻ OBEJRZEĆ JAK WYGLĄDA DEPILACJA W NASZYCH SALONACH NA NASZYM KANALE NA YOU TUBE:
FILM NA You Tube (kliknij)

You May Also Like