Toll Free:

Witaj w świecie profesjonalnej DEPILACJI WOSKIEM Dowiedz się co nas wyróżnia DALEJ Umów się na bezbolesną DEPILACJĘ BEZPASKOWĄ Przeczytaj jak depilujemy Zobacz dlaczego kobiety TAK KOCHAJĄ DEPILOWAĆ BIKINI SPRAWDŹ

Regularna depilacja woskiemto same zalety!

Dlaczego warto odstawić maszynkę do golenia i regularnie wykonywać depilację woskiem?
RZADSZE WŁOSKI

Już po pierwszym zabiegu depilacji woskiem Twoje włoski będą delikatniejsze. Dodatkowo, przy wykonywaniu depilacji regularnie, znacząco się przerzedzą. Dlaczego tak się dzieje ? Regularne wyrywanie włoska wraz z cebulką, osłabia je – w efekcie z niektórych mieszków włosowych włoski przestają wyrastać.

KOMFORT

Czy po goleniu maszynką pojawiają się u Was swędzące krostki ? Teraz możecie o tym zapomnieć. Depilacja woskiem to przede wszystkim komfort - gładka skóra na dłużej i zero swędzenia przy odrastaniu..

GŁADKA SKÓRA

Idealnie gładka skóra, o której do tej pory tylko marzyłaś i to przez kilka tygodni – taki jest efekt depilacji woskiem. Dzieje się tak nie tylko ze względu na wyrwane włoski, ale także dlatego, że wosk usuwa również rogową, wierzchnią warstwę naskórka, dzięki czemu efekt gładkiej skóry jest wzmocniony.

Regulacja brwi woskiem

Czy wiesz, że możesz wykonać u nas regulację brwi woskiem?
To bardzo dokładna metoda, bo usuwa nawet meszkowe włoski,
trudne do usunięcia pęsetką. Zabieg jest bardzo krótki
i bardzo ceniony przez nasze Klientki.

Autorska Metoda Depilacji

Bezboleśnie, sprawnie, dokładnie ! 
Przez 5 lat działalności opracowałyśmy własną,
autorską metodę depilacji, która jest bardzo skuteczna 
a przede wszystkim komfortowa dla Was 🙂

Bikini brazylijskie

Wasz absolutny faworyt i od lat nr 1 zabiegów depilacji!
Wśród wszystkich Pań, które przychodzą do nas na bikini,
aż 83 % z Was wybiera właśnie bikini brazylijskie 🙂

OpinieNaszych Klientów

 • Monika Julia Górska
  "Najlepszy salon depilacji w jakim byłam <3 Miła atmosfera, sterylnie i perfekcyjnie wykonywana każda depilacja! Polecam wszystkim z całego serca! :)"
 • Sonia Jaxa-Rożen
  "Niezwykle miłe zaskoczenie, nigdy nie sądziłam że depilacja może być tak przyjemna i prawie bezbolesna :)"
 • Karolina Suchecka
  "Babeczki są mistrzyniami zagadywania, bardzo na tak, wracam na pewno!"
 • Justyna Szlachetko
  "W WAX CENTER byłam dwa razy i z całego serca mogę polecić. Depilacja przebiega szybko, bezproblemowo i praktycznie bezboleśnie. Na każde pytanie uzyskamy odpowiedź, a do tego atmosfera jest intymna i rozluźniająca zarazem. Żałuję tylko jednego, że tyle zwlekałam z pójściem."
 • Joanna Rakicka
  "Jeśli depilacja woskiem, to tylko w Wax Center. Pełen profesjonalizm, dokładność i szybkość wykonania oraz przemiła atmosfera. Miejsce, które warto odwiedzić."
 • Ania Radwan
  "Od ponad roku korzystam z oferty salonu i nie zmienię go na żaden inny. Bardzo polecam! 🙂 Pełen profesjonalizm i miła atmosfera :)"
 • Monika Łobodziec
  "Mega miejsce - polecam z całego serca! Byłam pierwszy raz i było bardzo w porządku - tylko raz jęknęłam przy bikini, ale reszta poszła bezproblemowo 🙂 Pełen profesjonalizm i dokładność! Piątka z plusem!"