Toll Free:

EPIDEMIA I „LOCKDOWN” A MI ROSNĄ WŁOSY !

Epidemia dotknęła wszystkich. Jednych bardziej, innych mniej. I choć świat ma bardzo poważne problemy, a ludzie umierają, to my, zamknięci w swoich domach, staramy się żyć w miarę normalnym, zwykłym życiem a w związku z tym mamy normalne, zwyczajne problemy. Nadal jesteśmy kobietami, nadal chcemy dobrze wyglądać, dobrze się czuć i z całą pewnością nie zaakceptowałyśmy nagle rosnących nam na nogach i pod pachami włosów. Nadal nie chcemy ich tam mieć. Tylko jak sobie radzić kiedy salony kosmetyczne są zamknięte ?

Piszecie do nas i zadajecie sporo pytań o to, co zrobić ze swoim niechcianym owłosieniem.
Poniżej parę szybkich rad od naszych Kosmetyczek.

#1 Po pierwsze – NAJWAŻNIEJSZE: nie próbuj depilować się sama woskiem w domu ! Nigdy, przenigdy tego nie polecamy, bo z dużym prawdopodobieństwem zrobisz sobie krzywdę w postaci krwiaka lub strupka. Jeśli chcesz wyrwać włoski z cebulkami, patrz punkt 2.
#2 Depilator – to jedyne, bezpieczne rozwiązanie, aby w warunkach domowych wyrwać włosy wraz z cebulką. I choć nie jest to rozwiązanie idealne, bo nie każdy wytrzymuje takie powolne wyrywanie a dodatkowo po depilatorze włoski lubią wrastać, to jednak jest to stosunkowo bezpieczne. Jest tylko jeden problem – naprawdę mało kto wyrwie sobie depilatorem włosy pod pachami i na bikini. A więc…patrz punkt 3.
#3 Maszynka do golenia. Tak, wiemy, maszynka to samo zło, włosy natychmiast odrastają, do tego swędzi skóra, ale… Spójrzmy prawdzie w oczy. Masz dwa wyjścia. Chodzić z włosami lub sięgnąć po żyletkę… W warunkach specjalnych, należy wybrać po prostu mniejsze zło…
#4 UWAGA ! Dwa wyjątki ! Powyższe metody nie dotyczą wąsika i brwi. Tam pod żadnym pozorem nie używaj depilatora ani żyletki. Wyobrażasz sobie jak osuwa Ci się ręka i depilatorek połyka Twoją brewkę ? Hahaha, byłoby wesoło 😉 Najbezpieczniej sięgnąć po pęsetę i po prostu wyskubać sobie niechciane włoski na twarzy.

Powodzenia Dziewczyny i Chłopaki ! Bardzo, bardzo czekamy na otwarcie naszych salonów i spotkanie z Wami. Cudownie, że rezerwujecie sobie wizyty na maj i czerwiec i opłacacie je z góry. Wspiera nas to finansowo – dziękujemy :*

I zdrowia dla Wszystkich !

Wizytę zarezerwujesz opłacając ją z góry (80% wartości) pod tym linkiem:
http://WSPIERAM WAX CENTER – REZERWUJĘ DEPILACJĘ ONLINE Z WYPRZEDZENIEM

You May Also Like