Toll Free:

DLACZEGO WARTO DEPILOWAĆ SIĘ W WAX CENTER ?

Witaj 🙂 Cieszę się, że tutaj trafiłaś/eś. Mam na imię Ewelina. Jestem pomysłodawczynią, założycielką i właścicielką salonów depilacji woskiem Wax Center. Pierwsze studio we Wrocławiu otworzyłam ponad 4 lata temu. Od tego czasu śmiało mogę powiedzieć, że salony Wax Center stały się najpopularniejszym miejscem wyspecjalizowanym w depilacji woskiem w mieście. Za chwilę opowiem Wam, dlaczego tak chętnie Klientki/Klienci nas odwiedzają i wymienię 10 głównych powodów, dla których warto depilować się właśnie u nas 🙂

1) NAJWYŻSZE STANDARDY OBSŁUGI KLIENTA
Od początku absolutny priorytet i podstawa naszej działalności. Wszystko, co robimy, od powitania Klientki wchodzącej do naszego studia po pożegnanie Klientki po zabiegu, jest tak zorganizowane, abyście były maksymalnie zadowolone i chciały do nas wracać. Działamy według dokładnie sprecyzowanych standardów, dlatego możecie mieć pewność, że w każdym z naszych salonów zostaniecie obdarzone taką samą uwagą a standard obsługi będzie identyczny.

2) WĄSKA SPECJALIZACJA W JEDNEJ DZIEDZINIE KOSMETYCZNEJ
Nie zajmujemy się niczym innym poza depilacją woskiem. Codziennie tylko depilujemy, depilujemy i depilujemy… Dlatego możecie mieć pewność, że o depilacji wiemy wszystko, odpowiemy na każde Wasze pytanie z nią związane a podczas zabiegów nie zrobimy Wam krzywdy.

3) PERFEKCYJNIE WYSZKOLONE I DOŚWIADCZONE KOSMETYCZKI
Wszystkie nasze pracowniczki to dyplomowane kosmetyczki, które mają ogromne doświadczenie w depilacji ponieważ codziennie wykonują dziesiątki takich zabiegów. Staramy się im zapewnić jak najlepsze warunki pracy, aby rotacja pracowników była jak najmniejsza, a Was obsługiwały super doświadczone dziewczyny. Jeśli jednak traficie na kosmetyczkę, która pracuje od u nas od niedawna – nie przejmujcie się. Każda nasza pracowniczka przed rozpoczęciem pracy odbywa dziesiątki godzin szkoleń i doskonale wie, co robi.

4) SZYBKO I DOKŁADNIE – WŁAŚNIE TAK DEPILUJEMY
To dwa przymiotniki, które pojawiają się w większości Waszych opinii. Nasza depilacja jest szybka – nie męczymy Was zbyt długo. Wiemy, że uwielbiacie nas odwiedzać, ale wiemy też, że depilacja to nie masaż w SPA 😉 Nie ma co specjalnie przedłużać Waszych katuszy 😉 Oczywiście depilujemy także dokładnie – przychodzicie z włoskami, wychodzicie bez. Bez żadnych włosków. Lżejsze. Piękniejsze. I szczęśliwsze 🙂

5) AUTORSKA METODA DEPILACJI
Wypracowałyśmy ją przez lata naszych doświadczeń i jesteśmy z niej bardzo dumne. To metoda depilacji dobierana w zależności od rodzaju i gęstości owłosienia Klientki. To indywidualne podejście do każdej z Was, po to, aby zabieg był komfortowy i skuteczny. To odpowiednie zabezpieczenie skóry, unikalna technika depilacji a także troska o Waszą skórę po zabiegu. To wysokiej jakości woski, depilacja tylko szpatułkami i komfortowe pozycje podczas zabiegów.

6) ATMOSFERA – U NAS ZAWSZE JEST MIŁO
Tak, wiemy, że wiele z Was nie wraca tylko dlatego, że nas tak bardzo lubi, ale dlatego, że chce się w końcu pozbyć STAMTĄD tych cholernych włosów 😉 Ale wiemy też, że trochę nas lubicie, że macie swoje ulubione kosmetyczki i wracacie do nas właśnie dlatego, że u nas zawsze jest miło i sympatycznie. Cieszymy się niezmiernie !

7) PONAD 98 % POZYTYNYCH OPINII
Tak, aż tyle z Was wystawia nam super pozytywne opinie, które z chęcią czytamy i które nas bardzo mocno cieszą. Huuuura ! Ale żeby nie słodzić za bardzo, wspomnijmy także o tych negatywnych. One też się zdarzają. Bądźmy realistami, nigdy nie da się zadowolić 100 % swoich Klientów. Choć bardzo się staramy. Ale zawsze bierzemy je sobie do serca i wyciągamy z nich wnioski. I fajnie, że takie też piszecie, bo dobrze jest wiedzieć, co robimy nie tak i co warto zmienić.

8) REGULARNE PROMOCJE
Czyli coś, co nasze Klientki baaaardzo lubią. A my doskonale o tym wiemy, dlatego co jakiś czas dajemy Wam możliwość wykonania Waszych ulubionych zabiegów w obniżonych cenach 🙂

9) ZNAMY WASZE DEPILACYJNE POTRZEBY
Co to znaczy ? Że po kilku latach pracy z Wami, dokładnie wiemy, jakie są Wasze potrzeby. Chcecie szybkiej i dokładnej depilacji. Pewnej ręki. Sympatycznej, stanowczej kosmetyczki. Takiej, która uspokoi Was lub zagada podczas mniej przyjemnego zabiegu. I zawsze tego samego standardu obsługi bez względu na to, do którego salonu przyjdziecie. I u nas to wszystko dostajecie.

10) MY… KOCHAMY DEPILOWAĆ !
Depilacja to nasza specjalizacja. Robimy, to co potrafimy robić najlepiej i naprawdę to kochamy ! Wiecie jakie to przyjemne uczucie, gdy sprawiamy, że owłosiona noga robi się cudownie gładka ? Niesamowite ! A Wy wychodzicie od nas gładkie i szczęśliwe i to jest dla nas najważniejsze !

Pozdrawiam i do zobaczenia na zabiegach w Wax Center,

Ewelina Lewandowska

You May Also Like