Toll Free:

DEPILUJ SIĘ ZIMĄ ! PODAJEMY 6 POWODÓW

Nie jest żadną tajemnicą, że wraz z nastaniem zimniejszych dni, Wasz zapał do depilowania się woskiem spada, spada i spada, żeby znów ponownie w okolicach wczesnej wiosny rozbudzić się na nowo. Ale, ale… czy wiesz czym grozi ścinanie przez całą zimę Twoich włosów na ciele maszynką ? Chaszczami na wiosnę !

Poniżej powiemy Ci dlaczego na serio nie warto tego robić – mamy aż 6 powodów !

1. BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY

A i owszem, jak ze wszystkim w życiu, na odpowiednie efekty trzeba sobie zapracować. Depilując się regularnie zimą, masz gwarancję, że na wiosnę włosy będą przerzedzone, osłabione, więc efekty wiosennych i letnich depilacji będą dłuższe i lepsze. To pierwszy i najbardziej oczywisty powód, ale mamy ich więcej.

2. SUCHA SKÓRA ZIMĄ ? DEPILACJA CI POMOŻE !

Kto się nie boryka z suchym naskórkiem zimowa porą ? Suche, zanieczyszczone wrocławskie powietrze, grzejniki w domach, pewnie też zimą pijecie mniej wody – wszystko to przekłada się na Waszą suchą skórę. Co jej pomoże ? Oczywiście systematyczne nawilżanie, ale też systematyczne złuszczanie. A co lepiej złuszczy Ci skórę niż wosk ? Usunięcie martwego naskórka to gwarancja super wchłaniania kremów i balsamów, czego Wasza skóra zimą bardzo, ale to bardzo potrzebuje.

3. SYSTEMATYCZNE DEPILACJE TO BARDZIEJ KOMFORTOWE ZABIEGI

Komu zdarzyło się wrócić do maszynki do golenia, a potem po paru miesiącach wrócić do depilacji, ten wie, co oznacza wzmocnienie włosów poprzez golenie. To nie tylko bardziej bolesny zabieg, ale też czasami krwawiące mieszki włosowe, bo mocno osadzone włosy ciężko jest woskowi bezboleśnie i bezinwazyjnie wyrwać.

4. ZIMĄ ŁATWIEJ JEST ZAPUŚCIĆ WŁOSY

Tak twierdzą nasze Klientki w przeprowadzonych przez nas ankietach. Długie rękawy i nogawki skutecznie ukryją zapuszczane włosy, więc możecie to robić dużo swobodniej i bez zbędnego wysiłku. A im lepiej i porządniej zapuszczone, tym efekty depilacji są dłuższe (wyrośnie więcej, więc więcej zostanie wyrwanych).

5. CHWILA PRZYJEMNOŚCI ZIMOWĄ PORĄ

Jak sobie umilić długie zimowe, szare dni lub jesienną chandrę ? Wpaść do nas na depilację ! Po zabiegu będziesz czuła się lekka, piękna, gładka i dopieszczona ! W końcu co bardziej poprawia humor kobiecie niż chwila dla siebie i swojego ciała ? 😉

6. ZIMĄ DEPILACJA W WAX CENTER JEST TAŃSZA
Zimą intensywnie namawiamy Was do regularnych depilacji i cyklicznie organizujemy różne, fajne promocje. Comiesięczne zniżki, Black Friday, promocje świąteczne i walentynkowe … Na naszej stronie w zakładce PROMOCJE znajdziecie szczegóły.

A więc Dziewczyny i Chłopaki – zapuszczajcie się i depilujcie zimą ! Warto !

Swoją wizytę możesz zarezerwować pod tym linkiem:
REZERWUJĘ WIZYTĘ ONLINE

You May Also Like