Toll Free:

DEPILACJA RĄK – MUST HAVE LETNIEGO SEZONU

Żyjemy w czasach kultu gładkiej skóry. Owłosienie na kobiecych częściach ciała nazywane jest „zbędnym” a naszą gładką skórę kochają nie tylko nasi mężczyźni, ale także my same. Usuwanie włosków z ciała to oznaka dbania o siebie i jeden z kobiecych rytuałów – jak chodzenie do fryzjera czy na paznokcie. Zarośnięte nogi ? Brrrr ! Busz na bikini ? Fuj ! Bujny wąsik nad ustami ? O zgrozo ! Owłosione kobiece ręce ? Hmmmm… Ciągle jednak dość powszechne… W dodatku często gęsto owłosienie te ma dość spore rozmiary. O ile zimą jesteśmy w stanie schować naszego misia pod długimi rękawami, tak latem wychodzi na światło dzienne i… straszy. Dziewczyny ! Włosy na rękach są passe. Wypróbujcie raz depilacji rąk woskiem a zapewniamy, że będziecie chciały robić to już zawsze !
Jak wyglądają ręce po depilacji woskiem i dlaczego warto depilować ten obszar ?

  • są niesamowicie gładkie – wosk, poza wyrywaniem włosków, zbiera także martwy naskórek, co daje dodatkowe uczucie gładkości,
  • oraz porządnie nawilżone, ponieważ balsam po depilacji lepiej wchłania się w odświeżony naskórek,
  • wyglądają totalnie inaczej niż przed depilacją, bardzo kobieco, a Ty masz ochotę non-stop gładzić je i dotykać,
  • Twoja biżuteria i Twój zegarek nagle prezentują się na nich jeszcze lepiej niż wcześniej…

 

Czy depilacja rąk woskiem jest bolesna ?

Absolutnie nie ! To bardzo mało wrażliwy i unerwiony obszar ciała ! Depilację rąk wykonujemy klasycznym woskiem paskowym, zabieg jest szybki i bezbolesny, bo włoski na nich są zwykle dość cienkie. Do wyboru macie całe ręce i 1/2 rąk (przedramiona) – czyli ręce tylko do łokci.

 

Jaka jest odpowiednia długość włosków na rękach do depilacji woskiem ?

Minimum 0,5 cm, a najlepiej 1 cm lub więcej. Im dłuższe zapuścicie, tym więcej ich wyrośnie i tym depilacja będzie efektywniejsza !

 

Przekonałyśmy Was ? Wpadajcie do nas ! Skoro nie świecimy futerkiem na nogach to nie świećmy też futerkiem na rękach 😉

You May Also Like