Toll Free:

DEPILACJA WOSKIEM PRZED URLOPEM

Lato się rozpoczęło, wakacje za pasem – pora na wyczekany urlop 🙂 O czym należy pamiętać planując przedwakacyjną depilację woskiem, aby cieszyć się cudownie gładkim ciałem podczas wyjazdu ?

1) ZAPLANUJ DEPILACJĘ MINIMUM 2-3 DNI PRZED WYJAZDEM

Nie umawiaj się na depilację woskiem jeden dzień przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu. Pozwól skórze odpocząć i zregenerować się po depilacji, dlatego umów się do nas odpowiednio wcześniej. Przypominamy, czego nie powinnyście robić bezpośrednio po depilacji:
– korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, solarium,
– opalać się i kąpać w morzu,
– uprawiać intensywnych ćwiczeń fizycznych.

2) ZAPUŚĆ WŁOSKI DO ODPOWIEDNIEJ DŁUGOŚCI

To absolutna podstawa efektywnej depilacji woskiem. Jeśli chcesz cieszyć się gładką skórą przez dłuższy czas i mieć pewność, że wszystkie włoski zostaną wyrwane, zapuść je naprawdę porządnie. Co to znaczy ? Jeśli to Twoja pierwsza depilacja w życiu – muszą mieć 1 cm długości. Wtedy wosk najlepiej je złapie a Ty będziesz mieć pewność, że podczas urlopu będziesz się cieszyć super gładkością. Często zdarza się, że przychodzicie do nas tuż przed wakacjami, włoski są za krótkie i kompletnie nie nadają się do depilacji a Wy nie macie więcej czasu aby je zapuszczać, bo za dzień, dwa zaczynacie urlop. Jeśli regularnie chodzisz na depilację – pewnie wiesz, ale przypominamy – włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm.

3) UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ U NAS ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ

Okres letni to czas naszej wzmożonej pracy, ponieważ przychodzi Was wtedy do nas znacznie więcej niż zimą, dlatego jeśli szczególnie zależy Ci na konkretnym terminie i konkretnych godzinach, zapisz się do nas z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

A więc zapuszczajcie się, przychodźcie do nas, depilujcie i cieszcie gładkością ! Udanych urlopów !

You May Also Like