Toll Free:

BOLESNA DEPILACJA ODESZŁA DO LAMUSA

Boicie się.

Jak jeden mąż, ręka w rękę, chóralnie pytacie: „A bardzo będzie bolało ?”
Ktoś Wam kiedyś powiedział, może mama, może ciocia, może koleżanka, a może przeczytałyście o tym w necie – depilacja woskiem to będzie katorga. Może być też tak, że intuicja, Wasz szósty zmysł podpowiadają Wam, że skoro metoda polega na wyrwaniu włosów, a Wy to w dodatku chcecie zrobić z bikini (z bikini !), to nie ma wyjścia – będzie rzeź. I jak już się przełamiecie i jakimś cudem traficie do studia depilacji woskiem, wciąż pytacie „A czy to da się na pewno wytrzymać ?”

A więc my mówimy Wam: Dziewczyny ! Kobiety ! Depilacja woskiem to powszechny zabieg, NAJPOPULARNIEJSZA METODA USUWANIA WŁOSÓW NA ŚWIECIE. Miliony kobiet korzystają z niej co miesiąc, nie dlatego, że to masochistki i kochają zadawać sobie ból. Korzystają z niej dlatego, że są pragmatyczne, nowoczesne, chcą żyć wygodnie i dbają o siebie.

Masz za sobą bolesną, traumatyczną depilację ?

Mogło tak się zdarzyć. Jeszcze 10 lat temu, w Polsce, prawie nikt nie słyszał o depilacji bezpaskowej, a o wyspecjalizowanych w woskowaniu salonach tym bardziej. Szło się do salonu kosmetycznego, gdzie nieśmiało Klientki pytały: a czy dałoby się może wydepilować włoski no… stamtąd ? I często gęsto, Panie kosmetyczki, bez żadnego wyszkolenia, robiąc na co dzień jedynie depilację wąsika, zabierały się za takie bikini, próbując usunąć włosy i niestety często także skórę, woskiem miękkim i do tego jeszcze rolką. Och, ile my słyszałyśmy od Was takich historii: zdarta skóra, strupy, ogromny ból, trauma i obietnica, że nigdy więcej już nie dacie nikomu wyrywać z bikini włosów… Jak dobrze, że mamy 2018 rok ! Bo teraz już nie boli a komfort Klientki to dla kosmetyczek absolutny PRIORYTET.

No dobra, to właściwie dlaczego teraz już nie boli ?

Po pierwsze WOSK – bezpaskowy, mega, mega delikatny dla skóry. Jego konsystencja oraz skład, sprawiają, że wtapia się we włoski, ale zupełnie nie przykleja się do skóry. Nie ma więc, tak jak w przypadku wosku miękkiego, podrażnienia wynikającego z zerwania wierzchniej, rogowej warstwy naskórka. W efekcie mniej boli i jest bezpieczniej.
Po drugie TALK – dodatkowe, bardzo ważne zabezpieczenie skóry. Stosowany obowiązkowo w salonach Wax Center. Talk tworzy warstwę ochronną na skórze, dzięki temu jest bezpieczniej i przyjemniej podczas zabiegu.
Po trzecie WPRAWA – profesjonalnie wyszkolone kosmetyczki, uczące się na Klientkach, które w ramach naszych szkoleń przychodzą na darmowe zabiegi. Ogromne doświadczenie wynikające z tego, że całymi dniami wykonuje się wyłącznie depilację woskiem.
Po czwarte AUTORSKA METODA DEPILACJI – jak zrobić tak, aby było najbardziej komfortowo dla Klientki a jednocześnie skutecznie i super gładko ? My to wiemy ! Opracowałyśmy własną, bezbolesną metodę, wiemy jak nakładać wosk, kiedy naciągać skórę i w jakich pozycjach układać Klientkę, aby każdy zabieg był dla niej jak najbardziej przyjemny.

Przekonałyśmy Cię ? Jeśli nie, daj się przekonać na zabiegu. W nagrodę gładka skóra przez około miesiąc 🙂

A na zabieg do jednego z naszych 3 salonów we Wrocławiu możesz zapisać się samodzielnie, tutaj: REZERWACJA ONLINE

Chcesz zobaczyć jak wygląda depilacja w naszych salonach ? Obejrzyj film !
JAK WYGLĄDA DEPILACJA WOSKIEM W SALONACH WAX CENTER ? (video)

Do zobaczenia, cześć !
Ewelina Lewandowska

You May Also Like