Toll Free:

BIKINI BRAZYLIJSKIE KROK PO KROKU

Jeśli od lat golisz bikini maszynką do golenia i jest to dla Ciebie uciążliwe, niefajne, a często też nieprzyjemne – czytaj ! Ten wpis jest dla Ciebie. Bo wszystkie zasługujemy na gładziutką skórę, oraz odrobinę wygody i wytchnienia.

Bikini. Jedna z najbardziej wrażliwych, kobiecych części ciała. Jednocześnie pokryta mocnym, często gęstym owłosieniem, którego bardzo nie chcemy tam mieć. Wzgórek łonowy. Pachwiny. Wargi sromowe. Szpara pośladkowa. Czy to naprawdę da się wydepilować całkowicie na gładko ???

Nie bez powodu to najpopularniejsza część ciała, którą kobiety depilują woskiem. Pomimo wrażliwości tego miejsca oraz stereotypowego myślenia, że depilacja jest niezwykle bolesna, przychodzicie tłumnie pozbyć się stamtąd włosów. A jaki jest główny powód ? Święty spokój z ciągłym goleniem.

Poniżej, krok po kroku, opisujemy jak taki zabieg wygląda w naszych salonach.

PRZED WIZYTĄ

Przygotuj się. Zapuść włoski do długości około 1 cm – taka długość daje najlepsze efekty.

Bezpośrednio przed zabiegiem skorzystaj z bidetu, który powinien znajdować się w każdym profesjonalnym salonie depilacji woskiem. Zadbanie o higienę przed depilacją intymną to komfort Twój a także kosmetyczki, która będzie wykonywała zabieg.

Rozluźnij się i nie obawiaj bólu – nowoczesne woski są bardzo delikatne a nasze kosmetyczki są świetnie wyszkolone i przede wszystkim mają wprawę. Wykonują takich zabiegów dziesiątki dziennie 🙂

W TRAKCIE WIZYTY

Kosmetyczka wprowadzi Cię do gabinetu, pokaże gdzie możesz się przebrać i poprosi o założenie jednorazowej bielizny.

Kiedy będziesz już gotowa, kosmetyczka wróci do gabinetu i rozpocznie krótki wywiad – konsultację. Będziesz mogła otrzymać wtedy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zabiegiem, razem też zdecydujecie, jakim woskiem najefektywniej zrobić zabieg w przypadku Twojego owłosienia.

Podczas zabiegu kosmetyczka będzie Cię informowała po kolei, co robi. Może też prosić Cię o pomoc w naciąganiu skóry, bo jak pewnie się domyślasz – im lepiej napięta skóra, tym depilacja jest delikatniejsza.

Pół godzinki szybciutko minie. Zanim się obejrzysz, Twoje bikini będzie super gładkie.

Na koniec kosmetyczka posmaruje skórę preparatem łagodzącym i poinstruuje czego po depilacji woskiem robić nie wolno.

Jednym słowem: rachu ciachu i po strachu ! Gładziutkie bikini, że hej ! 😉

A teraz jeszcze krótkie Q & A – parę najczęściej zadawanych przez Klientki pytań przed depilacją brazylijską:

* Czy mogę wykonywać taką depilację w ciąży ?

Tak, ciąża nie jest przeciwwskazaniem, pod warunkiem, że nie jest zagrożona. Ciężarne wykonują brazylianę nawet klika dni przed porodem.

* Czy depilację brazylijską można robić podczas okresu ?

Oczywiście. Wystarczy, że założysz tampon. Nie przeszkadza to zupełnie w depilacji. Wiele Klientek tak robi.

* Ile utrzymuje się efekt ?

Tak jak przy innych częściach ciała – standardowo od 2-4 tygodni. To indywidualny proces, u każdej Klientki wygląda nieco inaczej.

* Ile trzeba zapuszczać włoski ?

Od ostatniego ogolenia, około 1,5 – 2 tygodni .

* Czy jeśli mam za długie włosy, mam je przyciąć nożyczkami w domu ?

Nie. Zdarzało się bowiem, że Klientki samodzielnie przycinały, ale za mocno. Z długimi sobie poradzimy, a jak będą za krótkie to wosk nie złapie. Trzeba tylko pamiętać, że przy zbyt długim owłosieniu (np. ok. 3 cm) depilacja jest mniej komfortowa.

A jeśli chcesz się zapisać do nas na depilację, możesz to zrobić samodzielnie ONLINE:
REZERWUJĘ WIZYTĘ

Chcesz zobaczyć film o depilacji w naszych salonach ? Wejdź na nasz kanał na You Tube:
OGLĄDAM VIDEO

You May Also Like