Toll Free:

WOSK PRZED URLOPEM ? „MUST HAVE” NOWOCZESNEJ KOBIETY

Lato i wakacje za pasem – zapewne już planujecie swoje urlopy i wyjazdy. Jak je sobie dodatkowo ułatwić ? Nie zabierać ze sobą na wakacje maszynki do golenia !

Jeśli nie chcesz tracić swojego cennego, wakacyjnego czasu na codzienne golenie się – przed wyjazdem zapisz się na depilację woskiem.
To zabieg stary ja świat – polega na usuwaniu włosów wraz z cebulkami, dzięki temu skóra jest gładka od 2-4 tygodni. Pewnie powiesz: „Wszystko super, gładka skóra na dłużej, ale skoro wyrywamy i to z cebulkami, to przecież musi boleć !”. Spokojnie. Dzisiejsza depilacja woskiem jest niemalże bezbolesna. Do tego masz do dyspozycji profesjonalne salony specjalizujące się w tej usłudze, doświadczone kosmetyczki, które mają ogromną wprawę a przede wszystkim nowoczesną depilację bezpaskową – bardzo łagodną dla skóry. Depilacja jest szybka i sprawna – bikini brazylijskie robimy w 20 minut ! Chętna ?

To teraz trzeba to dobrze zaplanować. Poniżej kilka tipów od nas – o tym należy pamiętać, planując przedwakacyjną depilację woskiem, aby cieszyć się cudownie gładkim ciałem podczas wyjazdu:

ZAPLANUJ DEPILACJĘ MINIMUM 2-3 DNI PRZED WYJAZDEM

Nie umawiaj się na depilację woskiem jeden dzień przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu. Pozwól skórze odpocząć i zregenerować się po depilacji, dlatego umów się do nas odpowiednio wcześniej. Przypominamy, czego nie powinnyście robić do 48h po depilacji:

– korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, solarium,
– opalać się i kąpać w morzu,
– uprawiać intensywnych ćwiczeń fizycznych.

ZAPUŚĆ WŁOSKI DO ODPOWIEDNIEJ DŁUGOŚCI

To absolutna podstawa efektywnej depilacji woskiem. Jeśli chcesz cieszyć się gładką skórą przez dłuższy czas i mieć pewność, że wszystkie włoski zostaną wyrwane, zapuść je naprawdę porządnie. Co to znaczy ? Jeśli to Twoja pierwsza depilacja w życiu – muszą mieć 1 cm długości. Wtedy wosk najlepiej je złapie a Ty będziesz mieć pewność, że podczas urlopu będziesz się cieszyć super gładkością. Często zdarza się, że przychodzicie do nas tuż przed wakacjami, włoski są za krótkie i kompletnie nie nadają się do depilacji, a Wy nie macie więcej czasu aby je zapuszczać, bo za dzień, dwa zaczynacie urlop. Jeśli regularnie chodzisz na depilację – pewnie wiesz, ale przypominamy – włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ U NAS ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ

Okres letni to czas naszej wzmożonej pracy, ponieważ przychodzi Was wtedy do nas znacznie więcej niż zimą, dlatego jeśli szczególnie zależy Ci na konkretnym terminie i konkretnych godzinach, zapisz się do nas z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
A więc zapuszczajcie się, przychodźcie do nas, depilujcie i cieszcie gładkością ! Bo wszystkie zasługujemy na wygodę i święty spokój. Udanych urlopów !

CHCESZ SAMODZIELNIE ZAREZERWOWAĆ SWOJĄ PRZEDWAKACYJNĄ DEPILACJĘ ?
Kliknij REZERWUJĘ WIZYTĘ ONLINE

You May Also Like